Nyopførte lejligheder i Åbyen
Nu opføres den sidste del af 1. etape i Åbyen. Denne nye bebyggelse vil bestå af 2-4-værelses lejligheder.
Lejlighederne har stue, som er i åben forbindelse med køkkenet, som er fra Invita, og enten 1-3 værelser, afhængig af størrelsen på lejligheden. Flere af lejlighederne er delevenlige og oplagt til studerende.
Alle lejligheder får altan eller terrasse. Der vil være adgang til depotrum i kælderen samt mulighed for leje af p-plads i p-kælderen. Der kan gives særskilt tilladelse til én enkelt hund (lille) eller én indekat.
Åbyen er en del af det nye brokvarter, der ligger ved Søren Frichs Vej, som er i rivende udvikling. Åbyen er tæt på uddannelsesinstitutioner, Ceres Byen og Aarhus midtbys mange faciliteter.
Muligheder ved denne bolig
Husdyr tilladt, Gårdmiljø, Kælderrum, Dørtelefon, Cykelkælder, Altan, Elevator
Tryk blot på "Ja tak" knappen herunder og få adgang til boligen og alle andre boliger straks.
Få adgang til denne bolig og alle andre nu!
Din abonnement er udløbet - Tryk blot på "Ja tak" knappen herunder for at fortsætte dit abonnement og få adgang til boligen og alle andre boliger straks.