Billede af 4v. på 115, Århus

4 Værelses rækkehus på 115 ㎡, 8260 Århus

kr. 13.295/md ekskl. forbrug . Depositum kr. 39.885
Kontakt Udlejer
Annoncen er kontrolleret og verificeret.
Indflytning kan ske den 31. juli 2026.
Rækkehuset har sit eget køkken. Der er komfur og opvaskemaskine.
Rækkehuset har eget badeværelse. Der er vaskemaskine og tørretumbler.
Der er privat altan/terrasse.
Der er parkeringsplads i forbindelse med lejemålet.
Husdyr er tilladt.
Der er et kælderrum tilknyttet lejemålet.
Der er egen indgang.
Indkøb findes lige i nærheden.
Der er transportmuligheder lige i nærheden.
Kontakt Udlejer
Yderligere information fra udlejer: Velkommen til et nybygget rækkehus i Viby J! Dette rummelige hjem på 115 m² byder på 4 eller 5 værelser og er ideelt for familier. Nyd egen terrasse og skur, samt moderne hårde hvidevarer. Området er grønt og indbydende med fællesarealer, der er perfekte til afslapning og leg. Der er fælles parkering i området og mulighed for at ansøge om husdyr (én kat eller hund). God beliggenhed med nærhed til grønne områder og muligheder for rekreation.
Annoncedato: 2. maj 2026

DIBS - Payments made easy