Billede af 4v. på 86, Hillerød

4 Værelses lejlighed på 86 ㎡, 3400 Hillerød

kr. 14.100/md ekskl. forbrug . Depositum kr. 42.300
Kontakt Udlejer
Annoncen er kontrolleret og verificeret.
Indflytning kan ske den 31. juli 2026.
Lejligheden har sit eget køkken. Der er komfur.
Lejligheden har eget badeværelse. Der er vaskemaskine og tørretumbler.
Der er privat altan/terrasse.
Der er parkeringsplads i forbindelse med lejemålet.
Husdyr er ikke tilladt.
Der er et kælderrum tilknyttet lejemålet.
Der er egen indgang.
Indkøb findes lige i nærheden.
Der er transportmuligheder lige i nærheden.
Kontakt Udlejer
Yderligere information fra udlejer: Lejligheden byder på et moderne køkken med hårde hvidevarer fra Siemens, Siemens vaskesøjle på badeværelset og indbyggede skabe i soveværelserne. Derudover er der et praktisk depotrum og en hyggelig altan.
Annoncedato: 13. maj 2026

DIBS - Payments made easy