Billede af 4v. på 153, Korsør

4 Værelses lejlighed på 153 ㎡, 4220 Korsør

kr. 17.995/md ekskl. forbrug . Depositum kr. 53.985
Lejemålet udlejes på en tidsbegrænset lejekontrakt på 2 år eller mere.
Kontakt Udlejer
Annoncen er kontrolleret og verificeret.
Indflytning kan ske den snarest.
Lejligheden har sit eget køkken. Der er komfur.
Lejligheden har eget badeværelse.
Kontakt Udlejer
Yderligere information fra udlejer: Denne unikke 4-værelses lejlighed på Korsørs mest eftertragtede adresse byder på en betagende 180 graders panoramaudsigt over Storebælts overflade. Med tre altaner kan du nyde solen og udsigten fra forskellige vinkler. Lejligheden har et stort køkken-alrum med pejs og spiseplads, to rummelige værelser og et praktisk bryggers. Der er god skabsplads og et behageligt lysindfald.
Annoncedato: 19. maj 2026

DIBS - Payments made easy