Billede af 4v. på 108, Valby

4 Værelses lejlighed på 108 ㎡, 2500 Valby

kr. 19.300/md ekskl. forbrug . Depositum kr. 57.900
Ingen begrænsning, udlejes på en permanent lejekontrakt.
Kontakt Udlejer
Annoncen er kontrolleret og verificeret.
Indflytning kan ske den 31. juli 2026.
Lejligheden har sit eget køkken. Der er komfur og opvaskemaskine.
Lejligheden har eget badeværelse. Der er vaskemaskine og tørretumbler.
Kontakt Udlejer
Yderligere information fra udlejer: Denne attraktive 4-værelses bolig på 108 kvm byder på lyse rum og moderne planløsninger, hvor historisk industriarkitektur møder nutidig komfort. Beliggenheden er ideel med nem adgang til offentlig transport, caféer, butikker og grønne områder. Nyd nærheden til et levende byliv og en god infrastruktur.
Annoncedato: 17. maj 2026

DIBS - Payments made easy