Billede af 3v. på 90, København SV

3 Værelses lejlighed på 90 ㎡, 2450 København SV

kr. 17.850/md ekskl. forbrug . Depositum kr. 53.550
Ingen begrænsning, udlejes på en permanent lejekontrakt.
Kontakt Udlejer
Annoncen er kontrolleret og verificeret.
Indflytning kan ske den 31. juli 2026.
Lejligheden har sit eget køkken. Der er komfur.
Lejligheden har eget badeværelse.
Kontakt Udlejer
Yderligere information fra udlejer: Velkommen til en moderne lejlighed i Sluseholm, den nye del af Sydhavn! Denne 90 kvm store lejlighed byder på 3 rum og en fantastisk beliggenhed tæt på vandet med smalle broer og forbindelser til Teglholm. Nyd et aktivt liv med adgang til både kanaler og gårdhave. Lejligheden har moderne køkkenløsninger og innovative garderobeløsninger. Der er mulighed for at leje en p-plads. Området er kendt for sit gode naboskab og fællesskab, og er designet som en by i byen.
Annoncedato: 18. maj 2026

DIBS - Payments made easy