Billede af 3v. på 84, Hellerup

3 Værelses lejlighed på 84 ㎡, 2900 Hellerup

kr. 18.900/md ekskl. forbrug . Depositum kr. 56.700
Kontakt Udlejer
Annoncen er kontrolleret og verificeret.
Indflytning kan ske den 31. juli 2026.
Lejligheden har sit eget køkken. Der er komfur.
Lejligheden har eget badeværelse. Der er vaskemaskine og tørretumbler.
Kontakt Udlejer
Yderligere information fra udlejer: Velkommen til denne nyrenoveredet lejlighed i attraktive Hellerup! Lejligheden er beliggende centralt på Strandvejen og byder på en dejlig kombination af moderne komfort og en fantastisk udsigt over Øresund. Du kan nyde et lyst og rummeligt opholdsrum, et stilrent Svane-køkken med moderne Siemens-hvidevarer og et nyt badeværelse med separat bruseniche. Lejligheden har to gode soveværelser og en rummelig entré med indbygget skab. Beliggenheden er ideel med kort afstand til indkøb, caféer, restauranter og offentlig transport. Der er også et hyggeligt gårdrum med legeplads. En perfekt bolig for dig, der ønsker en central beliggenhed og en moderne atmosfære.
Annoncedato: 15. maj 2026

DIBS - Payments made easy