Billede af 3v. på 81, Herlev

3 Værelses lejlighed på 81 ㎡, 2730 Herlev

kr. 13.300/md ekskl. forbrug . Depositum kr. 39.900
Ingen begrænsning, udlejes på en permanent lejekontrakt.
Kontakt Udlejer
Annoncen er kontrolleret og verificeret.
Indflytning kan ske den snarest.
Lejligheden har sit eget køkken. Der er komfur og opvaskemaskine.
Lejligheden har eget badeværelse. Der er vaskemaskine og tørretumbler.
Kontakt Udlejer
Yderligere information fra udlejer: Lejligheden er 81 kvm stor og har 3 rum, med et lyst og funktionelt design. Du kan nyde gulvvarme i hele boligen, moderne SVANE-køkken med Electrolux hvidevarer og et moderne badeværelse med Marazzi klinker. Boligen har egen altan eller terrasse, og der er adgang til fælles altafgange og en tagterrasse med udsigt over byen. Hele området byder på et indbydende gårdrum med legeplads, træningsfaciliteter og fælles væksthus. Hele området er i rivende udvikling med gode skoler, daginstitutioner og forbedret offentlig transport, herunder en kommende letbanestation. Der er nem adgang til både indkøb og København.
Annoncedato: 22. maj 2026

DIBS - Payments made easy