Billede af 3v. på 80, Albertslund

3 Værelses lejlighed på 80 ㎡, 2620 Albertslund

kr. 11.400/md ekskl. forbrug . Depositum kr. 34.200
Ingen begrænsning, udlejes på en permanent lejekontrakt.
Kontakt Udlejer
Annoncen er kontrolleret og verificeret.
Indflytning kan ske den 31. oktober 2026.
Lejligheden har sit eget køkken. Der er komfur.
Lejligheden har eget badeværelse.
Kontakt Udlejer
Yderligere information fra udlejer: Denne 80 kvm. lejlighed tilbyder et trygt og samlende miljø med fokus på fællesskab og hverdagsglæder. Beliggenheden er central, tæt på Albertslund S-togsstation og kun 15 km fra København Centrum, hvilket giver nem adgang til både byliv og grønne områder. Nyd direkte adgang til Aktivitetskilen, søen og lokale grønne områder. Lejligheden er omgivet af frodige grønne gårdrum og byder på fælles opholdsarealer. Shopping og andre fornødenheder er lige i nærheden.
Annoncedato: 19. maj 2026

DIBS - Payments made easy