Billede af 1v. på 30, Odense

1 Værelses lejlighed på 30 ㎡, 5000 Odense

kr. 3.625/md ekskl. forbrug . Depositum kr. 10.875
Ingen begrænsning, udlejes på en permanent lejekontrakt.
Kontakt Udlejer
Annoncen er kontrolleret og verificeret.
Indflytning kan ske den snarest.
Lejligheden har sit eget køkken. Der er komfur og køleskab.
Lejligheden har eget badeværelse.
Der er parkeringsplads i forbindelse med lejemålet.
Husdyr er ikke tilladt.
Der er et kælderrum tilknyttet lejemålet.
Der er egen indgang.
Indkøb findes lige i nærheden.
Der er transportmuligheder lige i nærheden.
Kontakt Udlejer
Yderligere information fra udlejer: Denne lyse 1-værelses lejlighed på 30 kvm ligger tæt på Odense centrum og universitetshospitalet. Du får nem adgang til grønne områder som Ansgar Anlæg, løbe- og cykelruter samt sportsklubber. Indkøbsmuligheder er lige i nærheden. Lejligheden inkluderer et depotrum i kælderen og adgang til et fælles vaskeri. Der er også mulighed for parkering bag bygningen og overdækket cykelparkering.
Annoncedato: 5. maj 2026

DIBS - Payments made easy