Billede af 2v. på 67, Albertslund

2 Værelses lejlighed på 67 ㎡, 2620 Albertslund

kr. 9.850/md ekskl. forbrug . Depositum kr. 29.550
Ingen begrænsning, udlejes på en permanent lejekontrakt.
Kontakt Udlejer
Annoncen er kontrolleret og verificeret.
Indflytning kan ske den 31. oktober 2026.
Lejligheden har sit eget køkken. Der er komfur.
Lejligheden har eget badeværelse.
Kontakt Udlejer
Yderligere information fra udlejer: Denne 67 kvm store lejlighed ligger centralt placeret tæt på Albertlund S-station, med nem adgang til både København og lokale attraktioner. Du kan nyde et aktivt hverdagsliv med grønne gårdrum, fælles opholdsarealer og en hyggelig kvartersplads med kvarterhus. Området byder på direkte adgang til Aktivitetskilen, søen og grønne områder, samt kort afstand til byliv og arrangementer.
Annoncedato: 24. maj 2026

DIBS - Payments made easy