logoVi støtter kræftens bekæmpelseVi støtter Børns Vilkår logo
lejeboligerandelsboligerejerboligerbytteboligerboligsøgendeandelsbolig

Tirsdag 22. maj 2012
1.204 ledige boliger

Til forsiden

Tilmeld dig som boligsøger

Tilmeld din bolig

Nyhedsbrev
Info om boligbasen

Boligbasen in english

Hvad brugerne siger?
"Hej boligbasen Jeg har fået solgt lejligheden, så ønsker at slette min profil/annonce på boligbasen. Tak for en rigtig fin side, det hele fungerer ganske upåklageligt :) MVH Sarah Knudsen"
[Sarah Knudsen]

"Hej Boligbasen.dk Jeg ønsker at slette min profil, da jeg har fundet en skøn bolig. Mange tak for hjælpen! Mvh. S. Drejer Brøndum"
[S. Drejer Brøndum]

"Jeg vil gerne deaktivere min profil da vi er blevet tilbudt en bolig. Jeg har været rigtig glad for jeres side og det er også gennem jer at jeg er blevet tilbudt en bolig"
[Lykke Christensen]

"Da jeg nu har fundet en bolig gennem jeres netside, beder jeg om, at I venligst sletter min profil. Med venlig hilsen Ellen Kristiansen"
[Ellen Kristiansen]

Brugerne siger...

Tilmelding




Glemt kode
Kundeservice
support
Tlf.: 70 27 00 13
(Man-Tor kl. 12-14)

Email: info@boligbasen.dk

Postadresse:
Boligbasen Aps
Hovedgaden 1
8220 Brabrand
SE: 28313756


Bolignyheder Overskrift
15. maj 2012:
Nu ligger boliglån for al...
Investorerne er vilde med danske værdipapirer. Og danske renter på bol...
Læs nyhed

15. maj 2012:
Boliglån slår bundrekord...
Det har aldrig været billigere at tage et lån til at købe bolig for. R...
Læs nyhed

15. maj 2012:
Nu ligger boliglån for al...
Investorerne er vilde med danske værdipapirer. Og danske renter på bol...
Læs nyhed

Flere nyheder

Dankort Visa Visa elektron Mastercard
Kontakt
 

6v. Landejendom på 428 kvm, Frørup


(Fyn) - Opdateret den 21. maj 2012
3.495.000 kr.
(kontantpris)

Kort beskrivelse:


Landejendom på 428 kvm (Grundstørrelse: 10664 kvm) beliggende 5871 Frørup. Kontantprisen udgør 3.495.000 kr.

Kontakt

Fakta om denne bolig:

Bolig id Bolig ID:

E-1027284
Størrelse i kvm Boligstørrelse:

428 kvm / 6 værelser
Pris Forbrug pr. måned:

3.000 kr.
Pris Kontantpris:

3.495.000 kr.
Til indflytning Indflytning/Status:

Snarest / Boligen er Ledig

Yderligere information fra sælger:


?Velbeliggende trelænget lystejendom.
Stuehus 288 m2 i to etager. Stort bryggers med godt viktualierum. Stort køkken/alrum med Uno-form elementer. Stor vinkelstue med udgang til brostensbelagt terrasse. Mellemgang med gæstetoilet. Soveværelse med bad og toilet og udgang til terrasse. Hovedindgang med pæn hall og trappe til 1.sal. Repos, 2 gode værelser. Badeværelse og stor stue/kontorrum (fibernet indlagt) med altan(havkig). Ejendommen er beliggende i 2. række fra Storebælt. Adgang til stranden 200m. med fælles badebro. 1,5 time til København,30 minutter til Odense.
I den ene udbygning er der på 1. sal indrettet en komplet bolig på 150 m2. som evt.kan udlejes. Boligen indeholder entre, trappe til 1. sal, repos, 2 værelser. Soveværelse, pænt badeværelse. Køkken i åben forbindelse til stor stue, udgang til stor altan med flot udsigt (havkig).
Under lejligheden stort isoleret værksted 100 m2 + separat garage.
150m2. udbygning med 4 hestebokse /staldarealer.
Ejendommen ligger i en stor parklignende have med frugtræer og flere terrasser. I alt 3.334 m2.

Status:


Denne bolig er ledig til indflytning snarest. - Annoncen er opdateret den 21. maj 2012. Annoncen er gennemlæst og kontrolleret for fejl og mangler. Desuden verificeret på udlejeres navn, adresse, email og telefonnummer.

Kontakt  Tilbage til søgeresultat


Samtlige boligannoncer på boligbasen.dk er gennemlæst og kontrolleret for fejl før de vises.

Oprettelsesproceduren for boligannoncerne følger anvisningerne udstukket af Forbrugerombudsmanden.


Boligannoncen markeres som solgt i samme øjeblik, som annoncøren deaktiverer den.





en ven af huset
Grafik